Programnaptár

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
30
31
1
2
3
4
5
 
 
15:00 - 16:40
Pedagógus Nyugdíjas Klub
rendszeres program ajánlóba
 
09:00 - 09:30
Dúdolgató
rendszeres program ajánlóba
 
09:45 - 12:00
Szoptatást Támogató Csoport
rendszeres program ajánlóba
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Klubja
rendszeres program
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Köre
rendszeres program
 
18:00
Scarbantia Társaság
rendszeres program ajánlóba
 
08:30 - 09:40
Etka Erőgyűjtő Módszer
rendszeres program ajánlóba
 
15:30 - 17:30
SZÍN-FOLT Dráma Stúdió
rendszeres program ajánlóba
 
18:00 - 20:00
Liszt Ferenc Pedagógus Énekkar
rendszeres program
 
09:30 - 13:00
Hetednapi Adventista Egyház
rendszeres program
 
 
6
7
8
9
10
11
12
16:30
Programnaptár
rendszeres program
 
14:00 - 17:30
Népi Díszítők Alkotó Köre
rendszeres program
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Klubja
rendszeres program
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Köre
rendszeres program
 
18:00 - 20:00
Liszt Ferenc Pedagógus Énekkar
rendszeres program
 
15:00 - 16:40
Pedagógus Nyugdíjas Klub
rendszeres program ajánlóba
 
 
18:00
Jog, Társadalom, Ember Műhely
előadás
 
09:00 - 09:30
Dúdolgató
rendszeres program ajánlóba
 
09:45 - 12:00
Babahordozó Klub
rendszeres program ajánlóba
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Klubja
rendszeres program
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Köre
rendszeres program
 
18:00
Scarbantia Társaság
rendszeres program ajánlóba
 
08:30 - 09:40
Etka Erőgyűjtő Módszer
rendszeres program ajánlóba
 
16:30
TKME Széchenyi I. Tagcsoport utódcsoportja
rendszeres program
 
16:30
TKME Széchenyi I. Tagcsoport utódcsoportja
rendszeres program ajánlóba
 
18:00 - 20:00
Liszt Ferenc Pedagógus Énekkar
rendszeres program
 
09:30 - 13:00
Hetednapi Adventista Egyház
rendszeres program
 
 
13
14
15
16
17
18
19
16:30
Programnaptár
rendszeres program
 
14:00 - 17:30
Népi Díszítők Alkotó Köre
rendszeres program
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Klubja
rendszeres program
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Köre
rendszeres program
 
18:00 - 20:00
Liszt Ferenc Pedagógus Énekkar
rendszeres program
 
15:00 - 16:40
Pedagógus Nyugdíjas Klub
rendszeres program ajánlóba
 
09:00 - 09:30
Dúdolgató
rendszeres program ajánlóba
 
09:45 - 12:00
Babahordozó Klub
rendszeres program ajánlóba
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Klubja
rendszeres program
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Köre
rendszeres program
 
18:00
Scarbantia Társaság
rendszeres program ajánlóba
 
 
18:00
Scarbantia Társaság
előadás
 
08:30 - 09:40
Etka Erőgyűjtő Módszer
rendszeres program ajánlóba
 
15:30 - 17:30
SZÍN-FOLT Dráma Stúdió
rendszeres program ajánlóba
 
18:00 - 20:00
Liszt Ferenc Pedagógus Énekkar
rendszeres program
 
09:30 - 13:00
Hetednapi Adventista Egyház
rendszeres program
 
 
20
21
22
23
24
25
26
16:30
Programnaptár
rendszeres program
 
14:00 - 17:30
Népi Díszítők Alkotó Köre
rendszeres program
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Klubja
rendszeres program
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Köre
rendszeres program
 
18:00 - 20:00
Liszt Ferenc Pedagógus Énekkar
rendszeres program
 
15:00 - 16:40
Pedagógus Nyugdíjas Klub
rendszeres program ajánlóba
 
09:00 - 09:30
Dúdolgató
rendszeres program ajánlóba
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Klubja
rendszeres program
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Köre
rendszeres program
 
18:00
Scarbantia Társaság
rendszeres program ajánlóba
 
08:30 - 09:40
Etka Erőgyűjtő Módszer
rendszeres program ajánlóba
 
15:00 - 16:30
Soproni Cukorbetegek Egyesülete
rendszeres program ajánlóba
 
18:00 - 20:00
Liszt Ferenc Pedagógus Énekkar
rendszeres program
 
09:30 - 13:00
Hetednapi Adventista Egyház
rendszeres program
 
 
27
28
29
30
31
1
2
16:30
Programnaptár
rendszeres program
 
14:00 - 17:30
Népi Díszítők Alkotó Köre
rendszeres program
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Klubja
rendszeres program
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Köre
rendszeres program
 
18:00 - 20:00
Liszt Ferenc Pedagógus Énekkar
rendszeres program
 
15:00 - 16:40
Pedagógus Nyugdíjas Klub
rendszeres program ajánlóba
 
09:00 - 09:30
Dúdolgató
rendszeres program ajánlóba
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Klubja
rendszeres program
 
14:30 - 17:30
Gyapjúszövők Alkotó Köre
rendszeres program
 
18:00
Scarbantia Társaság
rendszeres program ajánlóba
 
08:30 - 09:40
Etka Erőgyűjtő Módszer
rendszeres program ajánlóba
 
18:00 - 20:00
Liszt Ferenc Pedagógus Énekkar
rendszeres program
 
 
 

wahavi honlaptervezésdrupal